×

Girişim Dış Ticaret A.Ş. Hakkında

Girişim Dış Ticaret A.Ş. ailesi olarak, geçmişimizden kazandığımız tecrübelerle ve ekibimizden aldığımız güçle, işimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Weldo Superon distribütörlüğümüzle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda geniş satış ağına ulaşmış durumdayız.

Bosch Elektrikli El Aletleri, 3M, Askaynak, Askaynak Gas Equipment By Harris, Lincoln Electric, Karbosan Aşındırıcı Taşlar, Kobatek, Yıldız Gaz Armatürleri ve Egebant yetkili bayiliklerimizle de hırdavat ürünleri satışında öncü şirketler arasında yer alıyoruz.

Her geçen gün ürün gamımızı genişletirken, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza "En iyi Fiyat - Kalite - Teslimat Optimizasyonunu" sağlayarak hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz.

Saygılarımızla

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

Girişim Dış Ticaret A.Ş. olarak, en üst kalite seviyesinde çalışmalarımızı gerçekleştirirken, çalışmalarımızın tüm aşamalarında aşağıda belirtilen ilkelere uyacağımızı taahhüt ederiz.

KALİTE

  • Müşteri taleplerini zamanında ve istenilen şekilde karşılamayı, kalite yönetim sisteminin uygulanmasını ve çalışanların sisteme katılımını sağlamak için gerekli altyapıyı hazırlamayı,
  • Yasal mevzuatı takip etmeyi ve uymayı,
  • Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamayı,
  • Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek yenilikleri şirket yapısına katmak için gerekli kaynakları kullanmayı,
  • Proseslerin her evresinde ölçülebilir hedefler belirleyerek, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olabilmek için sistemleri sürekli iyileştirmeyi
    şirket politikamız olarak kabul ediyoruz.

YASAL ŞARTLARA UYUM

Tüm kanuni yükümlülüklere uygun olarak, "Gönüllülük" esasından hareketle standartların ötesinde bir mükemmellikte çalışmayı benimsiyoruz.

EĞİTİM VE BİLİNÇLENDİRME

Planlı ve ihtiyaca bağlı eğitimlerle müşteri beklentilerine duyarlı, saygılı ve yenilikçi insan kaynağını oluşturmak suretiyle sistemlerimizin etkinliğini arttırmayı hedefliyoruz.

SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞTİRME

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla uygulamakta olduğumuz yönetim sistemlerinin şartlarına uymayı ve sistemlerin performansını / etkinliğini sürekli geliştirmeyi sürdürüyoruz.